Czartojarsk

Jesteś tutaj:
forest
Czartojarsk

Czartojarsk

Zbliżają się wakacje, gdy leniwy rytm życia mieszkańców miasteczka Czartojarsk mąci zaginięcie Kostka. Inny chłopiec, Piotrek, opowiada o pojawiających się w lesie błękitnych ognikach, które widział w chwili zniknięcia kolegi. Nikt jednak nie chce mu wierzyć.

Nawet gdy do miejskiego stawu wprowadzają się rusałki, a bibliotekarka zgłasza na policję obecność domowika, dorośli trwają w przekonaniu, że wszystko da się racjonalnie wytłumaczyć. Piotrek, Lena i Magda muszą więc na własną rękę rozwikłać zagadkę pojawiających się co i rusz stworzeń wprost ze słowiańskiego bestiariusza.

Czas ucieka, Czartojarsk nawiedzają coraz bardziej niebezpieczne istoty i dzieciaki muszą znaleźć rozwiązanie, nim wydarzy się coś naprawdę strasznego. Tymczasem odpowiedź kryje się głęboko w historii miasta. Słowiańskie legendy ożywają w serialu Storytel Original Marty Krajewskiej! „Czartojarsk” czyta Wojciech Malajkat.

Posłuchaj opowieści na Storytel.

Interesuje Cię książką z dedykacją?

Aby nabyć książkę z dedykacją skontaktuj się ze mną telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszam również na moje Social Media.

Marta Krajewska

501 210 483

krajemar@gmail.com