Noc między Tam i Tu

Jesteś tutaj:
forest
Noc między Tam i Tu

Noc między Tam i Tu

Pierwszy tom cyklu o Bratmile z Wilczej Doliny.

Oto wzruszająca historia siedmioletniego Bratmiła. Pewnej letniej nocy samotnie wyrusza na poszukiwanie swojej siostrzyczki, małej Paprotki. W lesie spotka istoty ze słowiańskich baśni i legend, które pomogą mu odnaleźć nie tylko ją, ale przede wszystkim siebie.

Marta Krajewska z wdziękiem porusza trudny temat rywalizacji między rodzeństwem. Zaprasza dzieci i ich rodziców na wyprawę do spowitego słowiańską magią świata. Z wyprawy Tam Wasze pociechy wrócą Tu odmienione i bardziej kochające.

Ta powieść powstała, by pokazać dzieciom słowiański świat, więc jest tu sporo życia codziennego, są uniwersalne problemy i emocje. Ale są też rusałki, wodniki i mamuny. Jest to historia z dreszczykiem, dla odważnych dziewcząt i chłopców. Nie znajdziecie tu pudru i brokatu. Znajdziecie za to życiową mądrość, naukę i sporo uśmiechu. Zapraszam do mojego świata. Poznajcie historię chłopca, o którym w czasach Vendy mówiono, że był największym opiekunem Wilczej Doliny.

Przejdź do strony wydawcy, gdzie znajdziesz fragment powieści, fragment audiobooka i listę sklepów z moimi powieściami w ofercie.

Interesuje Cię książką z dedykacją?

Aby nabyć książkę z dedykacją skontaktuj się ze mną telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszam również na moje Social Media.

Marta Krajewska

501 210 483

krajemar@gmail.com