Pragnę więcej

Jesteś tutaj:
forest
Pragnę więcej

Pragnę więcej

Córkę wikliniarza z Wilczej Doliny poznajemy, gdy zbliża się do dorosłości, gdy już za chwilę mają jej uroczyście zapleść warkocze i nadać nowe, dorosłe imię. Oczami Jaruny podglądamy życie mieszkańców wioski ukrytej w górskiej dolinie, ich wierzenia, zwyczaje, miłości w dawnych, pradawnych czasach.

Jaruna dojrzewa, zaczyna inaczej patrzeć na chłopców, odczuwać pożądanie. Zbiegiem okoliczności i nieporozumień, jej wybranek wiąże się z jej przyjaciółką. Bohaterka poznaje rozkosz, rozpacz, pragnienie, rozczarowanie. I staje się doświadczoną i świadomą siebie kobietą.

„Pragnę więcej” stanowi samodzielną opowieść, lecz jednocześnie rozgrywa się w znanym części czytelników uniwersum Wilczej Doliny. To świat wzorowany na wczesnym średniowieczu, ale jednak fantastyczny. Dzięki bohaterom i przedstawionemu światu, czytając historię miłosna Jaruny i jej przyjaciółki Sułki, można odnieść wrażenie, że wszystko dzieje się w historycznej przestrzeni.

Bohaterowie książki żyją zgodnie z rytmem przyrody i swoich wierzeń, kochają żywiołowo, namiętnie i spontanicznie. Czy przedchrześcijańscy Słowianie wiedzieli o seksie więcej, niż my i pojmowali go swobodniej?

„Wow, ależ to było dobre! Miłość, erotyka, pierwsze uniesienia, tajemnice, intrygi i zdrady. A wszystko w przedchrześcijańskiej osadzie Słowian. Historia Jaruny i Dolana porywa od pierwszych stron i wzbudza ogrom emocji. Czytajcie, bo warto!”

AGNIESZKA LINGAS-ŁONIEWSKA

„Nie mogłam odłożyć tej książki! Marta Krajewska stworzyła fascynującą rzeczywistość, która zahipnotyzowała mnie, jak ogniska w Noc Kupały. Pragnę więcej to książka magiczna i niezwykle emocjonująca. Dzieje się wiele, chwilami puls skacze, a wszystko to w przepięknych okolicznościach przyrody i słowiańskim klimacie. Kto czyha za drewnianą chatą, czy jest to słowiański demon rodem z bestiariusza? A może przystojny młodzieniec z doliny? Odważysz się sprawdzić?”

MONIKA MIZIŃSKA-MOMČILOVIĆ

Przejdź do strony Empik, gdzie możesz zakupić książkę Pragnę więcej.

Interesuje Cię książką z dedykacją?

Aby nabyć książkę z dedykacją skontaktuj się ze mną telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszam również na moje Social Media.

Marta Krajewska

501 210 483

krajemar@gmail.com