Świt między dobrym i złym

Jesteś tutaj:
forest
Świt między dobrym i złym

Świt między dobrym i złym

Drugi tom cyklu o Bratmile z Wilczej Doliny.

W Wilczej Dolinie licho nie śpi!

Od kiedy Bratmił rozpoczął nauki u Chaberki, oboje mają ręce pełne roboty. W chacie kowala coś harcuje nocami i pozbawia gospodarzy snu. Należąca do rybaków krowa nagle traci mleko, jakby ktoś rzucił na nią urok. Kłopoty zdają się nie mieć końca, opiekunka jednak nie załamuje rąk, ale beznamiętnie egzekwuje prawa boskie i ludzkie.

Bratmił obawia się, że może się stać równie bezwzględny jak Chaberka, a jednocześnie zdaje sobie sprawę, że rola opiekuna tego wymaga. Chłopiec zaczyna się bać, że albo zatraci siebie, albo nie sprosta pokładanym w nim nadziejom.

Początek nauki jest niczym świt. Jeszcze nie wiadomo, czy nadchodzący dzień będzie pełen smutku, czy radości. O świcie wszystko jest możliwe, a Bratmił musi wybrać właściwie.

Marta Krajewska ponownie zabiera nas do Wilczej Doliny, na spotkanie z Bratmiłem. Pierwsze rozterki, troski, trudne wybory i pierwsza miłość… To mądra opowieść dla rodziców i ich dorastających dzieci.

Ta powieść powstała, by pokazać dzieciom słowiański świat, więc jest tu sporo życia codziennego, są uniwersalne problemy i emocje. Ale są też rusałki, wodniki i mamuny. Jest to historia z dreszczykiem, dla odważnych dziewcząt i chłopców. Nie znajdziecie tu pudru i brokatu. Znajdziecie za to życiową mądrość, naukę i sporo uśmiechu. Zapraszam do mojego świata. Poznajcie historię chłopca, o którym w czasach Vendy mówiono, że był największym opiekunem Wilczej Doliny.

Przejdź do strony wydawcy, gdzie znajdziesz fragment powieści, fragment audiobooka i listę sklepów z moimi powieściami w ofercie.

Interesuje Cię książką z dedykacją?

Aby nabyć książkę z dedykacją skontaktuj się ze mną telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszam również na moje Social Media.

Marta Krajewska

501 210 483

krajemar@gmail.com